• تلفن: 02191303831
  • ایمیل: info[at]radai[dot]ir

درباره ما

موسسه فرهنگی هنری ره آفرینان دانش راد


ره آفرینان دانش راد، یک موسسه فرهنگی هنری انتفاعی چند منظوره است که در اواخر سال 1398 تاسیس شد. این موسسه در ابتدا کار خود را با ساخت محتوا در صفحات اجتماعی و تلویزیون های اینترنتی در سال آغاز 1397 آغاز کرد و با توجه به بازخورد خوب مخاطبین، موفق به اخذ مجوز فعالیت در زمینه های فرهنگی-هنری-اجتماعی از وزارت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. در راستای اهداف خود، موسسه فرهنگی هنری ره آفرینان دانش راد سعی دارد تا محتوایی باب میل اقشار جامعه علی الخصوص جوانان تولید و منتشر کند.

فرهنگ کاری در موسسه فرهنگی هنری ره آفرینان دانش راد عبارت است از بهره برداری از پتانسیل خلاق قشر جوان فارغ از میزان تجربه، این دیدگاه موسسه را به سکوی پرتابی برای جوانانی که پیشرفت را هدف اصلی می دانند تبدیل کرده است. تجربه، نشان دهنده خلاقیت نیست!

موسسه فرهنگی هنری ره آفرینان دانش راد در قبال مسئولیت اجتماعی خود، با بررسی آسیب های فرهنگی-اجتماعی اقشار مردم علی الخصوص جوانان، راهکارهایی مناسب برای رفع این آسیب ها در قالب برنامه های فرهنگی ارائه می کند. برخی از این موارد را در بخش پروژه های ما می توانید ملاحظه فرمایید. برای سهیم شدن در این پروژه ها با ما تماس بگیرد.

jinous-norastehfar

ژینوس نورسته فر

موسس

بیشتر…

bita daghigh

بیتا دقیق

موسس

بیشتر…

behrad-teymourian بهراد تیموریان

بهراد تیموریان

مدیر عامل

بیشتر…

arian zahedi

آرین زاهدی

سرپرست بخش تبلیغات

بیشتر…

ali khaleghi

علی خالقی

سرپرست بخش انیمیشن

بیشتر…

raz music

امیررضا گرانپایه

سرپرست بخش موسیقی

بیشتر…

shahin kheiri

شاهین خیری

سرپرست بخش تصویربرداری

بیشتر…

roxana najaf

رکسانا نجف

طراح

بیشتر…

saeed-shabani

سعید شعبانی

طراح

بیشتر…